Jdi na obsah Jdi na menu

Máme všechno

25. 4. 2015

Po bajkové akci jsem doplňoval tekutiny i na nějaký regenerák došlo. Takže jsem byl docela plný a na jídlo nebyla chuť. Ale šel jsem kouknout, co to nabízí účastníkům Porubajku po výkonu.

mamevsechno01.jpg

Za sebe a kamaráda, který nemohl jet, jsem dostal dvě tašky se startovním balíčkem. Asi tu druhou porci někomu nabídnu. U stánku koukám, že je sekaná s bramborem… Hmm, jenom brambory se mi stejně nechce jíst. Jééé a taky jsou buchtičky s krémem pro bezmasáky! No fajn, nedělní oběd pro syna a pro mne je hotový. Akorát těch brambor dávají nějak málo. Šahám do kapsy a v ruce se mi objevují tři lístky! Asi se někdo při balení seknul, ale alespoň bude synův oběd vydatný. Však je ve vývinu smiley

mamevsechno03.jpg

Strkám plastové, tři na sobě položené, talířky do auta na sedadlo spolujezdce. Chtělo by to nějaký mikrotenový sáček, ale nic nemám. Jdu ke dveřím řidiče a v tom se zvedne vítr a vzduchem ke mně letí sáček. Zachytím ho. Od čeho asi je? Voní po citrusech. Děkuji. Už mám všechno. Děkuji, děkuji, děkuji.

mamevsechno02.jpg

Ono to vypadá jako drobnosti. Ale když to člověk vnímá, tak nestačí žasnout… Vždycky máme všechno. Jenom to kolikrát nevidíme. Někdy si toho všimneme, až o to přijdeme. A někdy vůbec.

Děkuji za to, co mám…

Děkuji.